Обавјештавају се ученици и њихови родитељи да настава у другом полугодишту почиње у понедјељак, 24. јануара 2022. године, у складу са важећим препорукама и упутствима Института за јавно здравство Републике Српске, као што је то био случај и током првог полугодишта...