На регионалном такмичењу у атлетици које је данас одржано у Теслићу нашу школу је представљало 6 ученика који су се такмичили у три дисциплине: скок у даљ, бацање кугле и трчање на 100 метара. Наши ученици су поново били успјешни. Ученица Анђела Јелић је освојила...