У склопу пројекта „Фудбал у школе“ које организује Фудбалски савез Републике Српске у сарадњи са министарствима у влади Републике Српске, данас је одржано општинско такмичење у фудбалу. На такмичењу су учествовали ученици четвртог, петог и шестог разреда...