На регионалном такмичењу из математике које је данас одржано у Основној школи „Вук Стефановић Караџић“ у Добоју наш ученик седмог разреда Огњен Јаћимовић освојио је пето мјесто, међу седамнаест учесника. Честитамо Огњену на одличном резултату као и његовом...